דף הבית \ אודות

פרופיל החברה

חברת מרדכי י. שמשינס בע”מ הינה אחת מחברות הנדל”ן הותיקות בישראל. החברה הוקמה בשנת 1962 ועוסקת בייזום, תכנון, בניה למגורים ובניהול נכסי נדל”ן. לחברת מרדכי י. שמשינס, בניהול הדי מיכאליס, אלפי מטרים של שטחי מסחר, שטחי משרדים במקומות אסטרטגיים, כגון: קרית אתא, חיפה ועוד. עשרות הנכסים המניבים מקנים לה את חוסנה הכלכלי ומאפשרים את צמיחתה והשקעותיה בבנייה, כמו גם בטחון כלכלי אל מול רוכשי הדירות ומאות לקוחות מרוצים לאורך השנים בפרויקטים השונים.

 

יובל שנים של מצויינות

 • החברה עוסקת במגוון תחומים בענף
  הנדל”ן המשלימים ומחזקים זה את זה:
  בנייה והשכרה למגורים
  בנייה ומכירה למגורים
  בנייה והשכרת נכסים מניבים
  ניהול הנכסים המניבים של החברה

 

 • לחברה נכסים מניבים המאפשרים
  פעילות שוטפת של החברה, השבחה
  והשקעות בפרויקטים חדשים.
 • לחברה מנגנון תפעולי וכוח אדם ייעודי מיומן ומקצועי, המאפשרים ניהול שוטף של הנכסים הקיימים. כמו כן מתן טיפול פרטני, שירות ואיכות יוצאי דופן לשוכרים למגורים ולמסחר.

 

 • לחברה מוניטין בתחום הבניה, לאיכות, שירות ללקוח, מפרטים עשירים, יציבות ועמידה בלוחות הזמנים.

 

 • מגוון התחומים בהם עוסקת החברה מבטיח חברה יציבה וחסונה.

odot

חזון החברה

בחברת מרדכי י. שמשינס בע”מ מאמינים, כבר יובל שנים, ביצירת סביבות מגורים ועסקים בתכנון מושלם ותשומת לב לפרטים הקטנים. הידע המקצועי והנסיון רב השנים מאפשר ללקוחות החברה ליהנות משירות מעולה, שקט נפשי וידיעה שהם בידיים נאמנות.

 

לחברת מרדכי י. שמשינס בע”מ מוניטין רב בזכות תודעת שירות גבוהה המציבה את שביעות רצונו של הלקוח כיעד מרכזי. החברה שמה דגש על קשר רציף והדוק עם דייריה ולקוחותיה ומציבה בראש מעייניה את צרכיהם ודרישותיהם. נושא זה בא לידי ביטוי בתכנון איכותי, בעיצוב פנים גמיש, ברמת גימור גבוהה בבניינים ובדירות והקפדה יתרה על כל פרט עיצובי ומבני.

 

חברת מרדכי י. שמשינס בע”מ מתחדשת ומתאימה לסביבת השוק המשתנה תוך הקשבה, אחריות ומתן פתרונות אופטימליים ללקוחותיה.


Smiley face04-6308818

Smiley face04-6277544

Smiley faceשד’ בן גוריון 63 , קרית ביאליק

Smiley faceinfo@shamshins.co.il